Magic Rampage

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 203,5 MB
  • Version 2.7.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Andre Santee
Sihirli bir dünyanın kapılarını mobil cihazınıza açmak için Magic Rampage mobil oyunu deneyebilirsiniz.

Heyecan verici bir oyun platformu üzerine kurulu olan Magic Rampage mobil oyununda büyücünün hikayesine katılabilirsiniz. Magic Rampage, karakter kişiselleştirmesi ve el koymak için düzinelerce silah içeren heyecan verici bir aksiyon ve macera oyunudur. Oyunumuzda başarılı bir performans sergilemek isterseniz IOS  cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Bıçaklardan büyülü ayaklara kadar tüm oyun ögelerini değerlendirerek başarılı olmaya çalışın. Her zindan, oyuncuyu yeni engellere, düşmanlara ve keşfedilecek gizli alanlara taşıyacaktır. Bonus seviyelerinde arama yapın, Survival modunda çalışın, dost NPC'lerle güçlerini birleştirin ve zorlu Boss dövüşlerinde savaşın. 

Magic Rampage, 90'lı yılların en iyi klasik platform tasarımcılarının görünümünü ve hislerini yeniden canlandırır, yenilenen ve ilgi çekici oyun mekaniği sunuyor. Eğer 16-bit çağındaki platformları kaçırırsanız ve artık oyunların artık o kadar iyi olmadığını düşünürseniz oyunun kaderini değiştirecek hamleler ile ilerleyin. Sihirli Rampage tam da size göre güçlü tasarımlara sahip bir mobil oyundur. Sizde sihirbaz ile maceranın adını değiştirin.

Magic Rampage indir
DİĞER SÜRÜMLER